Shfleto Materialet

Shfleto Materialet

(1 materiale)

Shkrime me përmbajtje biografike, gjuhësore, letrare, historike dhe një kronikë kulturore.
Redaktor: Marko Koliqi

Koleksioni

Citimi

Koliqi, Ernest, “Shejzat = Le Pleiadi : Vjeti XVIII, Nr. 01 - 10 : E përkohëshme kulturore, shoqnore e artistike : Rivista culturale, sociale ed artistica,” Arkivat Digjitale Shkoder, accessed July 22, 2024, https://adsh.unishk.edu.al/items/show/417.

Etiketat: